Dobročinnost

Představu o spokojeném a naplněném životě má každý z nás jinou. Osobně vnímám naplněnost v tom, že mohu tvořit, budovat a být prospěšný. Svou prací, svým přístupem, svými činy. Věděli jste, že pomoc potřebným nemusí být pouze finanční? Je tu i další možnost. Co takové dobrovolnictví? Jak se Vám zamlouvá myšlenka být součástí toho, kdy "darujete pohyb"?

Dlouhodobě podporuji finančně i dobrovolnickou činností jeden skvělý projekt pod hlavičkou organizace Černí koně, z. s. Společně se mnou můžete darovat pohyb dětem i Vy! 


Jak mohu přispět?

Finanční příspěvek

Projekt výroby a bezplatné půjčovny dětských handbiků můžete podpořit finančním příspěvkem nebo zakoupením předmětů s designem "Alexův svět" nebo "Černí koně".

Účast na našich akcích

Z každého sportovního víkendu putuje 5% na účet Černých koní. 1x za rok navíc pořádáme outdoor cvičení, kde je vstupné dobrovolné a výtěžek přistane opět u Černých koní. 

Asistence při závodech

Organizace závodů pro handicapované je náročná zejména logisticky. Každý dobrovolník navíc pomůže k hladkému průběhu a silnějšímu zážitku zúčastněných.

ČERNÍ KONĚ

Nezisková organizace, která pomáhá tělesně postiženým se zapojením do aktivního života prostřednictvím cyklistiky. Působíme od roku 2008 a jsme jediným výrobcem speciálních, ručně ovládaných kol pro děti - handbiků v České republice. Tyto kola dáváme handicapovaným dětem zdarma.