Kvalifikace

  • Absolvent oboru Management sportu a trenérství na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.
  • Certifikovaný DNS trenér
  • Další vzdělávání v rámci českých i zahraničních workshopů, seminářů a konferencí z oblasti sportovního tréninku a rehabilitace (např.: Building the Ultimate back - Dr. McGill, Funkční diagnostika a CORE trénink - Dr. Liebenson, aj.),
  • Ve své praxi se zaměřuji na funkční rozvoj skrze práci s vlastním tělem za využití volných vah, které zajišťují zapojení celých svalových řetězců. 
  • Má odbornost umožňuje pracovat jak v rámci zvýšení výkonu, tak  v období rehabilitace zranění.
  • Mezi mé klienty patří lidé se sedavým zaměstnáním, které trápí bolesti zad, bolesti kolen a celkově pohybového aparátu, ale i sportovci (fotbal, hokej, tenis, box, beach volejbal). 
  • V letech 2018-2021 jsem kondičně připravoval české reprezentantky Kvapilová/Kubíčková beach volleyball team.

Můj příběh

Na vysokou školu jsem nastupoval s cílem působit v profesionálním fotbale. Chtěl jsem tak navázat na hráčskou mládežnickou kariéru v SK Slavia Praha. Díky získaným vědomostem v oblasti anatomie, fyziologie, sportovního tréninku a vlivem zkušeností z prostředí mládežnického vrcholového sportu jsem  od původního záměru upustil. Cestou, kterou jsem se vydal, měním PŘÍSTUP široké veřejnosti K VLASTNÍMU TĚLU a sportovcům pomáhám DOSAHOVAT NEJLEPŠÍCH VÝKONŮ. Jedno však obě skupiny spojuje - ZDRAVÍ. Aby byli produktivní, výkonní a žili naplno.

Dlouhodobě podporuji jeden skvělý projekt pod hlavičkou organizace Černí koně, z. s. Společně se mnou můžete darovat pohyb dětem i Vy!


Kontakt

Bc. Lukáš Wolf 

Max Fitness, Kolbenova 893/39, 198 00 Praha 14-Hloubětín

+420 722 242 032

info@wolflukas.cz