Reference

Ohlasy spokojených klientů

Lucie Radová

S Lukášem jsem se poprvé potkala na kruhovém tréninku. U každého stanoviště srozumitelně vysvětlil techniku, ukázal několik úrovní jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší cvičence, neustále všechny hlídal, opravoval chyby a v odpočinkových intervalech se zajímal, jak se všichni cítí, co je bolí apod. Pro mě jako pro nováčka to byl skvělý začátek.
Soukromé lekce mi přináší ještě mnohem víc. Postupně buduji sílu, nabírám na svalech, tuk mizí. Tréninky mě baví i proto, že nejsou nikdy stejné. Díky cvičení s Lukášem jsem přestala trpět na migrény, cítím se lépe a spokojenější sama se sebou! Výživové doporučení mě naučilo správně jíst a hlavně to, že se jídla nemusím vůbec bát!  Takže za sebe můžu jen doporučit a neměnila bych! Svojí práci dělá srdcem a baví ho to! 

Milan Šoška

Mohu jen doporučit individuální přístup vše co jsem se naučil za to může tento trenér už je to nějaký pátek co se známe a mě osobně hodně pomohl jak s fyzičkou tak díky jeho tréninku který má hlavu a patu jsem se hodně posunul v silovém sportu a největší díky patří za to že už mě vůbec nebolí záda díky Ludy jen tak dál ještě malá perlička když už nemohu tak slyším v hlavě jeho Hlas dělej makej zaber nevzdávej to !!!!!!!! 

Ludvík Buriánek

Zodpovědnost, vnitřní motivace dělat svou práci nejlíp a přemýšlení do budoucna přetavená v nekonečné vzdělávání sama sebe jsou hlavní důvody, proč by Lukáše chtěl do svého týmu každý majitel tělocvičny, měl chtít každý člověk, který přemýšlí o cvičení a neví kde začít a v neposlední řadě i sportovec, který má ve své přípravě rezervy - takže skoro každý.

Petra Szökeová

Vynikající trenér, věnuje se všem poctivě. Na kruhových trénincích se protáhne celé tělo, že pak nevíte, co vás bolí víc. Mohu vřele doporučit. Mladý, nadějný. Navíc super výživový poradce :).

Tomáš Brotánek

Pokud se někdo rozmýšlíte jestli k Lukášovi chodit na nic nečekejte a choďte!!! Teď trochu můj osobní pohled. Přicházel jsem k Lukášovi s nadváhou, unavený, bez energie a ztracené síly. Po přechodu na jím vytvořený individuální jídelníček (není vůbec drastický - jím skoro stejně jako předtím jen jsem něco vynechal a něco přidal) a tréninkový plán jsem během půl roku nenásilně zhubl 10 kg (jídelníček jsem ani nedodržoval na 100%). Vrátila se mi energie a síla. Vypadám lépe, cítím se lépe, srovnali se mi záda a už mě nebolí. Měl jsem problémy i se zkrácením svalů. I toto se zlepšilo a kdybych nebyl lajdák, mohl jsem být daleko dále. Ovládám daleko víc cviků a s větší záteží než jsem k Lukášovi začal chodit. Každý trénink je pod vedením trenéra radost (i když občas vypouštíte na tréninku duši :-) ). Tréninky jsou hodně rozmanité. Po roce jsem si říkal, že už znám úplně vše. Opak je pravdou vždy mě Lukáš dokáže překvapit. Čeho si cením asi nejvíce je osobní přístup. Vše spolu dokola probíráme (pochopil jsem z rad a informací jak tělo funguje, jak správně dělat daný cvik, co mu kdy dát a co si můžu k němu dovolit.). Dokáže během cvičení skvěle motivovat a posouvat Vás dál. Osobně si s ním i skvělě pokecám třeba o fotbale o problémech v práci atd. Pomohl mi po zraněních se daleko dříve dostat zpět ke sportu než mi předpovídali doktoři. Je prostě vidět, že tělu a jeho chování dokonale rozumí a vždy mi pomohl. Lukáši moc děkuji za vše. :-)