Reference

Petra Szökeová

Vynikající trenér, věnuje se všem poctivě. Na kruhových trénincích se protáhne celé tělo, že pak nevíte, co vás bolí víc. Mohu vřele doporučit. Mladý, nadějný. Navíc super výživový poradce :).

Milan Šoška

Mohu jen doporučit individuální přístup vše co jsem se naučil za to může tento trenér už je to nějaký pátek co se známe a mě osobně hodně pomohl jak s fyzičkou tak díky jeho tréninku který má hlavu a patu jsem se hodně posunul v silovém sportu a největší díky patří za to že už mě vůbec nebolí záda díky Ludy jen tak dál ještě malá perlička když už nemohu tak slyším v hlavě jeho Hlas dělej makej zaber nevzdávej to !!!!!!!! 

Tomáš Brotánek

"Přicházel jsem k Lukášovi s nadváhou, unavený, bez energie a ztracené síly. Po přechodu na jím vytvořený individuální jídelníček (není vůbec drastický - jím skoro stejně jako předtím jen jsem něco vynechal a něco přidal) a tréninkový plán jsem během půl roku nenásilně zhubl 10 kg. Vrátila se mi energie a síla. Vypadám lépe, cítím se lépe."

Aleš a Venda Jeníkovi

Proč začít trénovat s Lukášem? Protože si dá tu práci připravit takový trénink, který nejvíc odpovídá našim potřebám. Protože má zajímavé nápady a je inspirativní. Protože COVID prověřil, že pravidelné cvičení dělá divy s naší náladou. Lukáš to je progres, péče, pohoda, prostě pecka. :) 

Ludvík Buriánek

Osobní trenér

Zodpovědnost, vnitřní motivace dělat svou práci nejlíp a přemýšlení do budoucna přetavená v nekonečné vzdělávání sama sebe jsou hlavní důvody, proč by Lukáše měl chtít každý člověk, který přemýšlí o cvičení a neví kde začít a v neposlední řadě i sportovec, který má ve své přípravě rezervy - takže skoro každý."